ATLAS HEAVY INDUSTRY

AHI, 2021'den itibaren petrol , gaz, demir çelik, enerji ve petrokimya grubu olmak üzere ''Mühendislik & İnşaat, Makine & Boru imalat , Çelik Konstrüksiyon , Ağır Kaldırma Operasyonları ve Bakım Onarım'' hizmetlerini anahtar teslim olarak vermekte olan bir kuruluştur. AHI , kurulduğu günden itibaren demir çelik sektörü başta olmak üzere birçok proje gerçekleştirmiş olup kurumsal yapısını inşa ederken aynı zamanda kalite ve iş güvenliğini öncelik olarak benimsemektedir.

KALİTE ODAKLI ÇÖZÜMLER

AHI, kuruluşundan itibaren kalite odaklı anlayışı ,sürdürülebilirlik yaklaşımı , verdiği taahhütleri yerine getirmesi ve sözüne duyulan güveni sebebiyle tüm paydaşları ve işverenlerinin tercih ettiği bir çözüm ortağıdır. Kaliteyi müşteri memnuniyetinin en önemli basamağı olarak görüyor ve çözümlerimizi bu çevçevede üretiyoruz.

TAM ZAMANINDA

Sahip olduğumuz deneyimle paydaşlarımız & işverenlerimiz ile çözümler üretiyor ,taahhüt ve projelerimizin müşterilerimizin beklentisi doğrultusunda istenilen sürede teslim edilmesine önem veriyoruz.

İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE

Günümüz iş dünyasının en önemli konularından biri olan ''İş Güvenliği ve Çevre'' her geçen gün önemini artırmakta ve tüm dünya da şirketlerin bu konularda dikkate değer aksiyonlar almalarını sağlamaktadır. Sürdürülebilir ve temiz bir Dünya için AHI, kuruluş felsefesine bu iki önemli değeri koymakla kalmayıp iş ve çevre güvenliğini bir çalışma kültürü olarak benimsemektedir.